EASTBOURNE AFFORDABLE HOUSING ASSOCIATION - planning applications

AFFORDABLE HOUSING IN THE EASTBOURNE AREA

AFFORDABILITY | CONVEYANCING | COUNCILS | FINANCE | HOMES | INDEX | LINKS | RENTALS | VILLAGES

 

 

 

Our homes are available in different styles - this is an example of a self-build in cedar

 

 

Każda aplikacja/podanie członków SHS (Southern Housing Society) dotycząca pozwolenia na budowę będą składane z ramienia Eastbourne Affordable Housing Association.

 

Z powodów administracyjnych każda aplikacja/podanie będą składane samodzielnie w oparciu o własną argumentację. W ten sposób każde podanie będzie osobnym precedensem uzyskania takiej zgody – a razem stworzą zbiór przypadków precedensowych, które mogą być przydatne i pomocne w działaniach całej grupy.

 

EAHA - EASTBOURNE AFFORDABLE HOUSING ASSOCIATION 

 

Z początkiem roku 2014 grupa mieszkańców Eastbourne zakłada lokalną spółdzielnię mieszkaniową. Wszyscy mieszkańcy Eastbourne zainteresowani tą inicjatywą jak i osoby mieszkające w okolicach mogą stać się członkami tej spóldzielni.

 

Członkostwo jest otwarte dla każdej osoby czy rodziny, którzy nie posiadają własnego domu i chcą zaprzestać płacenia wysokich czynszów za mieszkanie, co teraz jest niemożliwe, gdyż w Eastbourne nie buduje się domów, które miałyby dostępne ceny..

 

 

 

900 square meter building plot in a regular square shape

900 meter building plot in an irregular oblong shape

.

.

30x30 meter regular plot

40x22.5 meter irregular plot

 

 

 

 

30x30 meter regular plot in a street formation

 

 

40x22.5 meter irregular plot in a street formation

 

 

EAHA JAKO PRZYKŁAD DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Każda spółdzielnia mieszkaniowa posiada członków. Członkowie są akcjonariuszami takiej spółdzielni. Spóldzielnia nie prowadzi działalności nastawionej na zysk. Jednak założenia i normy prawne działania takiej spółdzielni sprawiają, że członkowie odnoszą wiele róznych korzyści z przynależności do niej. Jedną z nich jest działalność informująca o wizji spółdzielni oraz pomoc przy realizacji marzeń o własnym domu - domu, który byłby nie tylko ekologiczny ale też niezwykle tani w utrzymaniu.

Tutaj jest kontakt jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat EAHA  here 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This website is Copyright © 2013.   All rights reserved.  All other trademarks are hereby acknowledged.   Contact Us   www.cherrymortgages.com